Dla firm

Detektyw Polska – Dla Firm

Coraz częściej również przedsiębiorstwa decydują się na korzystanie z usług detektywa i nie chodzi tutaj jedynie o wielkie, korporacyjne firmy, te bowiem mają zwykle sztaby swoich prywatnych pracowników, detektywów oraz prawników, gwarantujących dostateczną ochronę w tym zakresie. Ważniejsza w tym przypadku jest działalność małych i średnich firm, które w ten sposób są w stanie na przykład zweryfikować wiarygodność swojego przyszłego wspólnika czy zdobyć niezbędne informacje do tego, by współpraca pomiędzy obiema stronami w ogóle miała szansę się rozpocząć.

Ustalenia majątkowe

Detektyw Polska oferuje różnorodne oraz kompleksowe usługi dla firm. Wśród nich można wymienić na przykład ustalenia majątkowe, często niezbędne przed podpisaniem ważnych umów czy kontraktów oznaczających długofalową współpracę. Początki firm zwykle nie są proste, podobnie jak szukanie odpowiedniej osoby czy inwestora dla swojego pomysłu. Jeśli nie masz pewności jako przyszły właściciel firmy co do stanu majątkowego poświadczonego słownie przez potencjalnego partnera biznesowego lub boisz się, że jego słowa nie maja żadnego pokrycia w rzeczywistości, nie musisz więcej martwić się czy wchodzić w ten biznes bez odpowiedniej wiedzy oraz odpowiedniego zabezpieczenia. Detektyw jest w stanie w krótkim czasie ustalić fakty i zweryfikować wiarygodność potencjalnego partnera w biznesie. Ustalenia majątkowe bardzo przydają się również w sytuacjach, kiedy konieczne jest ściągnięcie należności z dłużnika, zalegającego firmie na przykład spora ilość pieniędzy. Jeśli bez tego nie można zacząć rozpraw sądowych lub jeśli masz pewność, że bez tego typu dowodów nie warto w ogóle wszczynać postępowania, zadbaj w szybki sposób o dostarczenie odpowiedniego i wiarygodnego materiału dowodowego, jakiego będzie potrzebował sąd. Biuro detektywistyczne jest w stanie takie niezbite dowody dostarczyć.

Ustalenia adresowe

Podobnie jest z ustalaniem adresu – najczęściej sytuacja, w której konieczne jest znalezienie adresu danej osoby, związane jest również automatycznie z nieuczciwym pracownikiem czy wspólnikiem, którego należy „namierzyć” w celu wyegzekwowania konkretnych rzeczy. Wskazanie adresu może nieraz sprawiać spore trudności, wiele osób umie naprawdę dobrze się kryć i zacierać za sobą ślady, jednak doświadczenie, jakie posiada Agencja Detektywistyczna w tym temacie jest na tyle duże, że nie ma obaw o długość trwania procesu ustalania dowolnego adresu na terenie Polski.

Wywiad gospodarczy

To niezbędny element przy podejmowaniu się większych zadań czy szerszej współpracy z dowolnym w zasadzie dzisiaj podmiotem gospodarczym. Działania, jakie oferuje Biuro Detektywistyczne przede wszystkim chroni przed sporymi stratami na wypadek okazania się, że brany pod uwagę kontrahent jest zwyczajnie nieuczciwy lub niewypłacalny, a jego wizja prężnie prosperującego zakładu to zwykła mrzonka.  W wywiadzie gospodarczym uwzględniana jest ogólna kondycja firmy, sprawdzane są jej dane związane z sytuacją pracowników, handlową, ekonomiczną oraz prawną czy oczywiście finansową, dzięki czemu można dokładnie dowiedzieć się, z kim ma się do czynienia, zanim sprawy zwyczajnie zajdą za daleko i nie będzie już odwrotu. To pomaga również w zdobywaniu przewagi nad swoim konkurentem, daje możność wykorzystania słabym punktów przeciwnika dla zdobycia lepszej pozycji czy intratniejszych warunków współpracy. Bardzo ważnym elementem wywiadu, o którym pamięta każdy detektyw, jest wykonanie audytu bezpieczeństwa, sprawdzającego, czy poufne dane nie są w stanie wyciekać poza mury firmy oraz czy jest ona pod tym względem bezpieczna. Efektem będzie sporządzony raport handlowy – wiarygodna podstawa do zawierania bądź nie umów handlowych i podejmowania współpracy.

Nieuczciwa konkurencja

W dzisiejszych czasach kwestie konkurencji są bardzo istotne, a poufne dane firmowe są pilnie strzeżone przed wyciekaniem poza jej granice. Konkurencja jednak nie śpi, jak mawiają, i szczególnie obecnie można dokładnie zauważyć ten trend. Najczęściej nieuczciwa konkurencja dotyczy podrabiania i podszywania się pod inną markę czy jej produkty, fałszowanie pochodzenia geograficznego produktów czy stosowanie w reklamach tak zwanych „chwytów poniżej pasa”. Dla niektórych takie działania to sposób na życie, jednak w świetle prawa takie działania są nielegalne, a ich wykrycie dla przestępcy może skończyć się naprawdę nieprzyjemnie. Podstawą działania i egzekwowania takich zachowań jest ustawa o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji, w myśl której działa nasze Biuro Detektywistyczne.

Nieuczciwy pracownik

Właściwie każda firma ma dzisiaj swój indywidualny przepis na sukces, który nie mógłby działać, gdyby nie pracownicy – odpowiednio wyszkoleni, znający doskonale know-how danej marki, jej sekrety oraz mechanizmy działania, pozwalające na uzyskiwanie takich, a nie innych wyników. Czasem jednak niedoceniony czy zwyczajnie nieuczciwy pracownik jest w stanie zniszczyć czy próbować podkopać renomę swojej firmy, będąc w zmowie z konkurencją czy mając jakieś prywatne powody do takiego szkodliwego działania. To wszystko również jest do szybkiego wykrycia przez Biuro Detektywistyczne. Dowody zebrane przez nie wystarczą, aby podjąć odpowiednie kroki prawne wobec takiej osoby.

Rozpoznanie kontrahenta

Dogłębne poznanie osoby, z którą ma zamiar się podpisać wiele znaczące umowy, jest dzisiaj podstawą do wszelkiego działania, przede wszystkim ze względu na posiadanie pewności co do wiarygodności, niekaralności oraz posiadania odpowiednich środków finansowych. Słowem – Detektyw Polska jest w stanie dzięki swoim działaniom zagwarantować, że kontrahent jest uczciwy, pomoże również znaleźć najmocniejsze i najsłabsze strony takiej umowy, a także jest w stanie pomóc znaleźć argumenty, którym druga strona nie będzie potrafiła się oprzeć.

Windykacja

To jednak z  bardziej znanych działalności, prowadzonych nie tylko przez komorników, wskazanych do egzekucji na prawie zawartych umów czy wyroków sądowych. Często znacznie skuteczniej windykacja odbywa się, jeśli uczestniczy w niej Agencja Detektywistyczna, o czym można przekonać się samodzielnie. Skuteczność to jedna z najmocniejszych stron firmy.

Obserwacja osób i mienia

Bardzo często wielkie kontrakty oraz wielkie majątki wymagają specjalnego poziomu bezpieczeństwa – jeśli istnieje jakiekolwiek ryzyko zagrożenia życia bądź ma się zwyczajnie niedobre przeczucia albo konkretne przesłanki, aby bać się realnego zagrożenia, zdecydowanie lepiej to wcześniej sprawdzić. Podobnie z mieniem – jeśli poddasz go obserwacji profesjonalistów, będziesz wiedzieć wszystko.

 

Detektyw Polska

 

 

 

Zapraszamy do konatku z całodobową inforlinią:

 

500 840 848

Formularz Kontaktowy