Usługi detektywistyczne

Detektyw Polska – usługi detektywistyczne

 

Poproszenie o pomoc specjalistów od ustalania prawdy oraz suchych faktów czasem jest bardzo trudne szczególnie dla samych klientów. Taki krok jednak oznacza zgodę na zmierzenie się z problemem i rozwiązanie go, krok po kroku, do samego końca. Warto mieć pewność, że zewnętrza firma – Detektyw Polska – potraktuje każde zgłoszenie indywidualnie i do każdego podejdzie z jednakową rzetelnością, przy użyciu najlepszego sprzętu i najskuteczniejszych metod, oczywiście w oparciu o wcześniej ustalona dokładnie strategię działania.

Usługi firmy dzielą się przede wszystkim na te związane z naszymi prywatnymi, codziennymi i najbardziej intymnymi sprawami, ale również ze sprawami dotyczącymi dobra czy majątku firmy lub ich poszczególnych pracowników czy właścicieli.

Sprawy rozwodowe

Zdecydowanie trudniej jednak jest dla klientów przyznawać się przed problemami osobistymi, związanymi często z długoletnimi małżeństwami, na pozór zgodnymi i dobrymi, żyjącymi dostatnio. W toku prowadzonych spraw rozwodowych Prywatny Detektyw jest w stanie obiektywnie stwierdzić, która ze stron faktycznie ma rację, której powinna zostać przydzielona opieka nad nieletnimi dziećmi czy który z partnerów jest winny rozpadu małżeństwa. Takie sprawy wymagają odpowiedniej delikatności,  ale także niezbitych dowodów, których jest w stanie dostarczyć jedynie naprawdę dyskretny detektyw, do którego klient posiada pełne zaufanie.

Niewierny partner

Sprawy rozwodowe to jednak nie wszystko – Detektyw Polska jest w stanie pomóc również w przypadkach, kiedy w małżeństwie istnieje podejrzenie zdrady przez jedna z osób. Tutaj również konieczna jest delikatność i dyskrecja, a także odpowiednie podejście, ponieważ takie sprawy są zwykle najboleśniejsze dla tej ze stron, która zleca śledzenie i ustalenie faktów w związku ze współmałżonkiem. Tutaj często liczy się również czas i przedstawienie niezbitych dowodów, zwykle traktowanych również jako niezbędny dowód podczas prowadzonych spraw rozwodowych. Zwykle takie właśnie obserwacje i dowody zgromadzone przez Biuro Detektywistyczne jest w stanie znacznie skrócić czas trwania i ilość rozwodowych rozpraw sądowych.

Poszukiwanie osób zaginionych

Jednymi ze zwykle trudniejszych i bardziej skomplikowanych spraw, jakie prowadzi Agencja Detektywistyczna, jest ustalenie miejsca pobytu członków rodziny czy dzieci, ale również osób uznanych za zaginione. Rodziny takich osób zwykle nie tracą nadziei nawet po wielu latach od zniknięcia, szukając najlepszych firm oraz najlepszych detektywów do ustalenia miejsca obecnego pobytu – lub przygotowania się najstraszniejszej prawdy. Dla wielu najgorsza prawda jest lepsza od kompletnej niewiedzy. Profesjonalny detektyw w takich sytuacjach nie ustaje w poszukiwaniach, dopóki wszystkie kwestie nie zostaną rozwiązane i rozwikłane,  a osoba zaginiona nie odnajdzie się bądź nie zostaną ustalone dokładne fakty związane ze zniknięciem. Nie zawsze życie pisze najczarniejsze scenariusze, czasem ludzie uciekają, aby z dala od rodziny zaczynać zupełnie nowe życie. Bardzo często te właśnie usługi wykorzystywane są również w przypadku porwań dzieci czy ustalenia ich miejsca pobytu ze względu na zabranie ich przez jednego z rodziców po rozwodzie, przy porwaniach przez członków rodziny nieuprawnionych do opieki nad nimi czy w przypadku faktycznych, bezpodstawnych zaginięć o niejasnych powodach. Nie ma znaczenia, w jakim jest wieku poszukiwana osoba – może to być dziecko lub osoba dorosła, senior lub nastolatek – w każdym przypadku Agencja Detektywistyczna używa wszystkich swoich możliwości i sposobów na odnalezienie  czy wskazanie obecnego miejsca pobytu zaginionej osoby.

Obserwacja, sprawdzenie wiarygodności

Bardzo często podejmowanymi sprawami jest kwestia śledzenia czy obserwowania jakiejś konkretnej osoby w celu stwierdzenia, czy jej poczynania na przykład szkodzą dobru firmy lub dobru rodziny. To ważne również w przypadkach, kiedy ktoś czuje się obserwowany, jest zastraszany lub z jakiegokolwiek innego powodu ma pewno obawy o swoje bezpieczeństwo. Obserwacja daje w efekcie poczucie odzyskania pewności siebie i poczucie zagrożenia mija, kiedy wiadomo, co było jego bezpośrednia przyczyną.

Ustalenia majątkowe

Biuro Detektywistyczne zajmuje się jednak również sprawami nieco innego rodzaju, a dokładniej – ustaleniami majątkowymi czy sprawdzaniem wiarygodności, które przydają się w przypadku chęci sprawdzenia swojego przyszłego współpracownika czy wspólnika, jeśli stawka idzie o dużą sumę i grę wartą świeczki. Wiele spraw związanych z poszukiwaniem majątku związane jest z długami zaciąganymi przez osoby trzecie, ale nawet przez osoby z rodziny – ustalenie ewentualnego ukryte majątku jest w stanie pchnąć do przodu sprawy związane z odzyskaniem i windykacją należności. Co ciekawe, również osoby prywatne, niemające w zamiarze otwierania żadnej działalności decydują się na takie usługi, aby sprawdzić, czy ich przyszły współmałżonek lub obecny partner niczego nie ukrywają i czy można im w stu procentach zaufać – zaufanie jest bowiem podstawą każdej relacji. Zwłaszcza zaufanie potwierdzone faktami.

Badania DNA oraz ekspertyzy

Jednym z nieodłącznych elementów pracy detektywa jest również ustalanie tożsamości, przeprowadzanie różnorodnych badań czy ekspertyz, do wykonania których konieczne jest pozyskanie odpowiedniego materiału. Tym również zajmuje się prywatny detektyw, mający jednocześnie na uwadze konieczność pozostania anonimowym oraz jak najbardziej dyskretnym w swoich poczynaniach.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Detektyw Polska

 

 

 

Zapraszamy do konatku z całodobową inforlinią:

 

500 840 848

Formularz Kontaktowy